Eski Sürüm Ts3 İndir

DateMay 8, 2020

Eski Sürüm Ts3 Nedir ?

Eski sürüm ts3 Teamspeak’ın 2018 yılında çıkarmış olduğu yeni nesil lisanslama sistemi sonrası ortaya çıkan bir kavramdır. Kullanıcılar hem fiyatının uygun olmasından hem de yeni sürüme göre daha stabil olmasından eski sürüm ts3 tercih etmektedir. TeaSpeak’a göre eski sürüm ts3 daha stabildir.

Eski Sürüm Ts3 Neden Gereklidir ?

Eski sürüm ts3 clienti, eski sürüm sunuculara giriş yapmak için zorunludur. Aksi halde eski sürüm sunuculara giriş yapamazsınız.

Eski Sürüm Ts3 Nereden İndirebilirim ?

Eski sürüm ts3’ü nereden indirdiğiniz çok önemlidir. Kötü niyetli kişilerin bu durumu fırsat bilip virüslü setupları yayınlamaktalar. Eski Sürüm Ts3 indirimi her zaman resmi sitesinden indirilmelidir. Aşağıdaki bağlantılar üzerinden resmi olarak eski sürüm ts3 indirebilirsiniz.

Eski sürüm ts3 ile TokoVoip kullanabilir miyim ?

Eski sürüm ts3 ile maalesef TokoVoip gibi Fivem eklentileri kullanamazsınız. Bu eklentiler yeni nesil olduklarından eski sürüm ts3 ile uyumlulukları bulunmamaktadır.

Eski Sürüm Ts3 Paketleri

Eğer eski sürüm ts3 sunucu ihtiyacınız mevcut ise en uygun fiyatlar ve maksimum kalite ile sağlamaktayız. Buraya tıklayarak eski sürüm ts3 paketlerimize ulaşabilirsiniz.

Eski Sürüm Ts3 İndirme Linkleri

64 Bit Windows : 64 Bit Eski Sürüm Ts3 indir
32 Bit Windows : 32 Bit Eski Sürüm Ts3 indir