Yeni Sürüm Ts3 İndir

DateAğu 23, 2022

Yeni Sürüm Ts3 Nedir ?

Yeni sürüm ts3 Teamspeak’ın 2018 yılında çıkarmış olduğu yeni nesil lisanslama sistemi sonrası ortaya çıkan bir kavramdır. Müşterilerimiz hem eski sürüm hem yeni sürüm ts3 kullanıcılarının giriş yapabilmesi için bu paketleri tercih etmektedir. Yeni sürüm ts3 altyapısında TeaSpeak kullanmaktadır. TeaSpeak hâlâ geliştirilme aşamasında olan ters mühendislik ile yapılmış bir sunucu sistemidir. Yeni sürüm olarak geçmektedir fakat hem yeni sürüm hem de eski sürüm kullanıcıları giriş yapabilmektedir.

Yeni Sürüm Ts3 Neden Gereklidir ?

Yeni sürüm ts3 clienti, yeni sürüm sunuculara giriş yapmak için zorunludur. Aksi halde yeni sürüm sunuculara giriş yapamazsınız. Fakat TeaSpeak sunuculara hem eski sürüm hem de yeni sürüm client ile giriş yapabilirsiniz.

Yeni Sürüm Ts3 Nereden İndirebilirim ?

Yeni sürüm ts3’ü nereden indirdiğiniz çok önemlidir. Kullanıcılar çoğunlukla TeamSpeak’ın resmi sitesinden indiriyorlar. Fakat bazı kullanıcılar anonim sitelerden de indirme yapmakta. Yeni sürüm ts3 indirimi  kesinlikle Teamspeak’ın resmi sitesinden yapılmalıdır.

Yeni Sürüm Ts3 Paketleri

Eğer yeni sürüm ts3 sunucu ihtiyacınız mevcut ise en uygun fiyatlar ve maksimum kalite ile sağlamaktayız. Buraya tıklayarak yeni sürüm ts3 paketlerimize ulaşabilirsiniz.

Yeni Sürüm Ts3 İndirme Linkleri

64 Bit Windows : 64 Bit Yeni Sürüm Ts3 indir
32 Bit Windows : 32 Bit Yeni Sürüm Ts3 indir